Falkowski Dental Clinic

Białystok

Warszawa

Sopot

Augustów

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GODZINY OTWARCIA

Białystok

pn. – pt. 9:00 – 16:00

Augustów

pn. – pt. 10:00 – 17:00

Sopot

pn. – pt. 10:00 – 17:00

Warszawa

pn. – pt. 10:00 – 17:00

Sobota/Niedziela

nieczynne

Białystok

Nasza klinika mieści się w pierwszym budynku Apartamentów Jagiellońskich, przy ul. Jurowieckiej 21. Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Jurowieckiej, tuż obok siedziby Jagielloni, przez automatycznie otwierane drzwi. Nasz lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Parking znajduje się w garażu na poziomie 0, oznaczone są dedykowane miejsca 30, 31, 32. Aby otworzyć bramę garażową należy użyć dzwonka z naszym logo. W okolicy budynku znajduje się również wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Sopot

Trójmiejski oddział Falkowski Dental Clinic mieści się w samym centrum Sopotu, na parterze kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 44. Wejście do kliniki znajduje się od frontu budynku, oznaczone naszym logo. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem oraz na prywatnym, zamkniętym parkingu przeznaczonym wyłącznie dla naszych Pacjentów.

Augustów

Nasza klinika mieści się w budynku sanatorium Pałac na wodzie Falkowski, przy ul. Zarzecze 17b. Wejście do kliniki znajduje się od strony rzeki Netta, dojście z parkingu oznaczone jest tabliczkami z naszym logo. Drzwi wejściowe zlokalizowane są na niskim parterze tuż obok głównych schodów wejściowych do sanatorium. Nasze gabinety znajdują się na niskim parterze, po stronie prawej od wejścia.

Warszawa

Nasza klinika mieści się na warszawskiej Woli, przy al.„Solidarności” 155. Wejście znajduje się od frontu budynku, oznaczone jest logo Falkowski Dental Clinic. Klinika znajduje się na drugim piętrze, lokal nr 10.

Scroll to Top