Falkowski Dental Clinic

Białystok

Warszawa

Sopot

Augustów

O nas

Leczymy, by pomagać

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym opartym o najnowsze, cyfrowe technologie.

Dzięki wyposażeniu gabinetów w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz współpracy specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii leczenie planujemy kompleksowo – od wnikliwej diagnostyki, dokładnej analizy potrzeb pacjenta aż po leczenie zgodnie najwyższymi standardami nowoczesnej stomatologii.

O ostatecznym efekcie estetycznym leczenia decydujemy z pacjentem wspólnie – porównując komputerowe wizualizacje możliwej pozycji zębów i nowego uśmiechu.

Naszym celem jest aby Pacjent czuł się ze swoim nowym uśmiechem swobodnie i pięknie, zgodnie z własnym, unikalnym poczuciem estetyki.

Leczenie przebiega we współpracy ze specjalistami stomatologii w jednym miejscu aby zapewnić naszym pacjentom maksymalną wygodę i komfort leczenia. Każdy etap leczenia, od pierwszorazowej profesjonalnej higienizacji aż po leczenie endodontyczne czy implantologiczne, odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii i przy udziale kilku specjalistów w naszych gabinetach przy ul. Jurowieckiej, w samym centrum Białegostoku oraz w Augustowie przy ul. Zarzecze, nad samą Nettą.

Nasz gabinet osiągnął status Invisalign Diamond Provider, potwierdzający, że mamy największe doświadczenie w leczeniu pacjentów ortodontycznych aparatami Invisalign w północno-wschodniej Polsce.

Poznaj naszą ofertę oraz nasz zespół i umów się na pierwszą konsultację już dziś.

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
WYLECZONYCH PRZYPADKÓW INVISALIGN
0
LOKALIZACJE
0 +
OSÓB W ZESPOLE
Retencja Vivera

Vivera to 3 zestawy takich samych nakładek wykonywanych na podstawie skanu po zakończeniu leczenia Invisalign. Skan przechowywany jest bezpłatnie w pamięci oprogramowania ITero – pozwala to na zamówienie dodatkowego zestawu retencji np. w przypadku zgubienia wszystkich trzech zestawów

Scroll to Top