Falkowski Dental Clinic

Białystok

Warszawa

Sopot

Augustów

Dla pacjenta

najlepszy-gabinet-ortodontyczny-bialystok (1)
Przewodnik pacjenta
Telefonicznie:
 
ONLINE – za pośrednictwem znany lekarz 
Metamorfozy uśmiechów w każdej z lokalizacji Falkowski Dental Clinic realizowane są dzięki ścisłej, ustandaryzowanej współpracy całego, wysoce wyspecjalizowanego Teamu. Lekarzy, koordynatorów, higienistek oraz opiekunów Pacjenta.
Wszyscy działamy wedle jednego, autorskiego protokołu, zgodnie ze standardami opracowanymi na podstawie wieloletniego doświadczenia Invisalign Diamond Doctor, dr Falkowskiego.
 
Każdy pacjent jest prowadzony i regularnie kontrolowany przez koordynatora Invisalign oraz dedykowanego lekarza, kierownika INVISALIGN danej lokalizacji, z którym pozostaje w bezpośrednim kontakcie podczas całego leczenia. 

BIAŁYSTOK

Nasza klinika mieści się w pierwszym budynku Apartamentów Jagiellońskich, przy ul. Jurowieckiej 21. Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Jurowieckiej, tuż obok siedziby Jagielloni, przez automatycznie otwierane drzwi. Nasz lokal znajduje się na pierwszym piętrze. 

Parking znajduje się w garażu na poziomie 0, oznaczone są dedykowane miejsca 30, 31, 32. Aby otworzyć bramę garażową należy użyć dzwonka z naszym logo. W okolicy budynku znajduje się również wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. 

 

AUGUSTÓW

Nasza klinika mieści się w budynku sanatorium Pałac na wodzie Falkowski, przy ul. Zarzecze 17b. Wejście do kliniki znajduje się od strony rzeki Netta, dojście z parkingu oznaczone jest tabliczkami z naszym logo. Drzwi wejściowe zlokalizowane są na niskim parterze tuż obok głównych schodów wejściowych do sanatorium. Nasze gabinety znajdują się na niskim parterze, po stronie prawej od wejścia.

 

WARSZAWA

Nasza klinika mieści się na warszawskiej Woli, przy al.„Solidarności” 155. Wejście znajduje się od frontu budynku, oznaczone jest logo Falkowski Dental Clinic. Klinika znajduje się na drugim piętrze, lokal nr 10. 

 

SOPOT

Trójmiejski oddział Falkowski Dental Clinic mieści się w samym centrum Sopotu, na parterze kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 44. Wejście do kliniki znajduje się od frontu budynku, oznaczone naszym logo. 
Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem oraz na prywatnym, zamkniętym parkingu przeznaczonym wyłącznie dla naszych Pacjentów. 

Możliwa jest płatność gotówką, kartą oraz przelewem. Istnieje również możliwość rozłożenia leczenia na raty – współpracujemy z Alior Bank S.A.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. Lekarze poszczególnych specjalności pracują w wybrane dni.

Każda wizyta pierwszorazowa jest wizytą konsultacyjną. Wówczas pacjent badany jest przez lekarza, przeprowadza się ewentualne wstępne badania diagnostyczne (np. rtg) lub wykonuje skan zębów skanerem iTero. Po tej wizycie Pacjent może otrzymać plan leczenia, informacje o dalszych koniecznych zabiegach oraz podjąć ostateczną decyzje co do wybranego sposobu leczenia i umówić się na kolejne wizyty do naszych specjalistów.

Prosimy o możliwie najszybsze informowanie naszej recepcji o braku możliwości przybycia na umówioną wizytę. Bezpłatne odwołanie wizyty możliwe jest minimum 24h przed planowaną wizytą.

W każdym z naszym oddziałów można skorzystać z płatności podzielonej w systemie ratalnym, współpracujemy w tym zakresie z Albion Bank S.A
 
Scroll to Top