Falkowski Dental Clinic

10:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Białystok

Warszawa

Sopot

Augustów

Leczenie w znieczuleniu ogólnym

Leczenie zębów pod narkozą Białystok

Oferujemy leczenie w znieczuleniu ogólnym na życzenie pacjenta, przeprowadzane przez doświadczonego lekarza anestezjologa przy wsparciu pielęgniarki, zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Zajmujemy się także w opiece nad osobami dotkniętymi niepełnosprawnością intelektualną. Możliwość kompleksowego wyleczenia wszystkich zębów podczas jednego zabiegu jest ceniona przez wielu pacjentów.

Usuwanie zębów pod narkozą w Białymstoku

Zajmujemy się w usuwaniu zębów pod narkozą, zapewniając pacjentom znacznie bardziej komfortową procedurę. Dzięki narkozie możliwe jest szybkie i bezbolesne usunięcie nawet kilku zębów podczas jednej sesji, eliminując przy tym męczący charakter tego zabiegu. Atutem tej metody jest brak odczuwania dyskomfortu przez pacjenta, który po przebudzeniu z narkozy już ma za sobą cały proces. Nie ma potrzeby odczuwania stresu i strachu przed zabiegiem, ponieważ zapewnimy odpowiednie przygotowanie do usuwania zęba i bezproblemowy przebieg całego zabiegu. Gwarantujemy, że dzięki znieczuleniu ogólnemu, usunięcie zęba nie będzie już powodem do negatywnych doznań.

Leczenie zębów pod narkozą u dzieci

Znieczulenie ogólne to efektywne rozwiązanie nie tylko dla osób z dentofobią. W naszym gabinecie dentyści przeprowadzają leczenie zębów pod narkozą również u dzieci, eliminując obawy rodziców o ból i stres u najmłodszych pacjentów. Zdrowie maluchów stanowi nasz priorytet, dlatego podejmujemy wszelkie środki, aby leczenie przebiegało bez dyskomfortu. Świadomi jesteśmy, że dzieci czasem niechętnie współpracują ze stomatologiem, dlatego znieczulenie ogólne staje się niezbędnym rozwiązaniem w takich przypadkach. Nasz gabinet dba o dostęp do najnowszych technik leczenia i nowoczesnych urządzeń, oferując innowacyjne podejście również w leczeniu kanałowym. Zapraszamy zainteresowanych do naszych gabinetów w Białymstoku.

Leczenie i usuwanie zębów pod narkozą

Znieczulenie ogólne i analgosedacja w stomatologii dzieci i dorośli:

Scroll to Top